www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest czw paź 17, 2019 11:10 am

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 7 (100%)
No to zaczynamy

Moja krótka relacja do obejrzenia poniżej

http://www.youtube.com/watch?v=BpijK_G3 ... e=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=wr0JLM91 ... e=youtu.be

Na resztę zabrakło sił

Czekamy z niecierpliwością na kolejne bardziej obszerne relacje

52 ERIC PIATKOWSKI - 175 out of 208 cards - 84%

{ FB_FEEDBACK }: 22 (100%)
podróż na zlot była czymś pięknym !!!! :D
"jeeeeedziemy" !!!!!!!!!!!!!!!! :D

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 3 (100%)
To się Gazgamel wysilił pisząc relację

{ FB_FEEDBACK }: 7 (100%)
Ja osobiście jeszcze siedzę w pociągu ale pomimo 9-10 h podróży jedno wiem

Było warto! Na zdjęcia i kółka większych słów musicie poczekać :)

Duże słowa uznania i podziękowania dla chłopaków w Krakowa za organizacje złotu.

A tak na marginesie to Pan Kleks przestań sie już tak czepiać ;)

Awatar użytkownika

żeby nie było, ja nie jadłem krakowskich kebabów i moja nowa ksywka nie pochodzi od problemów gastrycznych

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
No tak ,,złota plaża,, była hitem..nie zapomnę tej podóży :D ..ja lecę dalej i jak wrócę to napiszę swoje odczucia zlotowe..hmmm ktoś znowu zaczyna rozprabiać :?: :evil:

Marcin Gortat-201(56 auto,30 patch/jersey,114 base/insert
Obrazek
UD Chronology Seriatim 2007/08-44/48
UD Exquisite Collection 2008/09-32/35
UD Super Scripts 2007/08-38/39
UD Duel Scripts 2007/08-17/19
Immaculate auto 2013/14 -48/49
UD Hardcourt dual 2004/05-16/19
Immaculate Sole of the game 2014/15-14/18
Immaculate Sole of the game 2015/16-23/26

Awatar użytkownika

ja jestem święty

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 30 (100%)
Widzę, że na razie w większości to są jakieś jaja w tym temacie... wobec tego moja relacja ze zlotu pojawi się tu nieco później.

Póki co mam prośbę do wszystkich obecnych na sali zlotowej w sobotę. Jedna z moich kart gdzieś się zawieruszyła w trakcie spotkania kolekcjonerów... Jeśli ktoś z Was znajdzie ją po powrocie wśród swoich kart, bardzo proszę o kontakt. Chodzi o 2005/06 Ultimate Collection Dual Patch TRACY McGRADY, KEVIN GARNETT /40
Obrazek

Karta zapakowana była w holder i folię.

KEVIN GARNETT cards: 2501
1of1: 6
Auto: 27 (3 Auto/Floor, 4 Auto/Jersey, 3 Auto/Patch)
Ball: 9 (1 Ball/Jersey)
Floor: 31 (2 Floor/Jersey)
Jersey: 534 (Shorts, Warm-ups)
Patch: 58 (8 Patch/Jersey)
Shoe: 1

Last update 16.11.2018

Administrator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 10 (100%)
Głębszymi przemysleniami oraz relacją ze zlotu też zajmę się trochę pózniej. Obecnie chyba każdy z nas odpoczywa po 4dniach karcianego szaleństwa...

Pozdrawiam Bobster

p.s szukać w swoich torbach , karty Leszcza...

SPRAWDZ MOJE KARTY NA SPRZEDAZ:

viewtopic.php?f=118&t=54441
http://www.bobstercardsworld.pl/
http://s1257.photobucket.com/user/rumak ... t=3&page=1

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 23 (100%)
Co tu tak cicho? Wszyscy tacy zmęczeni? ;) :P No to ja zacznę swoją zlotową relację.
Zlot zaczął się dla mnie wcześnie w nocy ze środy na czwartek, wyjazd z Elbląga do Gdańska około 4.00 rano, potem wyjazd o 6.00 z Gdańska Polskim Busem, dziesięciogodzinna podróż i około 16.00 meldujemy się z Dansonem w Krakowie. Po drodze zaliczamy procesję (Łódź) i burzę z piorunami (w okolicach Katowic). Kraków wita nas deszczem i kałużami ale i tak się cieszymy perspektywą zobaczenia nie widzianych od pół roku karcianych mord :)
Po przybyciu do Hostelu Flamingo szybkie rozpakowanie a potem wykwintne kulinaria, czyli kebab w pobliskiej "kebabowni" (mi w ogóle ten zlot upłynął pod znakiem fast foodu, mimo że tym razem obiecywałem sobie jakieś w miarę normalne żarcie - ale alternatyw było mało, to i McDonalds). W dalszej kolejności zakupy piwka, powrót do hostelu, powitania, poznawanie debiutantów zlotowych i pierwsze handelki oraz przyglądanie się temu, jak inni prują boxy. Wieczorne wyjście do pubu kwintesencją udanego wieczoru - miłe Krakowianki zza baru zrobiły mi dobrego drinka z martini i słomką - poczułem się prawie jak Bond :twisted:
W piątek nadarzyła się okazja zwiedzić Wawel (a przynajmniej dziedziniec i różne punkty widokowe). Skoro nadal wszystko stoi na miejscu to znaczy, że jakoś Kraków obronił się przed karcianymi najeźdźcami. Widok Brzózki obejmującego "Pana Chodzący Kufel" bezcenny - jestem pewny, że ktoś wrzuci fotki tego wiekopomnego momentu :P Potem pamiętna Zlotowa Panorama, mnóstwo Paulanera "za dychę" i jagodowe tiramisu, postanowiłem zostać burżujem i zapłaciłem całe 18 zł. Skoro Brzózka miał ze mnie ubaw z pizzą 20 cm w Białymstoku to i w Krakowie postanowiłem kontynuować tradycję ;)
Piątkowy wieczór, więc przybywa Gorzów - co wszyscy nie tyle zobaczyliśmy, ile najpierw usłyszeliśmy Muttiego, Najgłośniejszego Człowieka Wszystkich Zlotów :D Potem znów tradycyjne prucie boxów i z mojej strony krótkie wyjście na piwko na Rynku. Na sam koniec kibicowanie maniakom komputerowym, rywalizującym w nogę i w kosza :)
Sobota to oczywiście zlot w Klubie PIK. Z mojej strony mnóstwo handelków i sporo nowych kart Ostróg. Cieszy na pewno fakt, że na zlocie pojawiło się sporo nowych osób, mam nadzieję, że zostaną z nami na dłużej. W mojej prywatnej opinii - największą furorę zrobiła kolekcja Adama (tego z cyferkami w nicku). Jaką Koleś ma kolekcję Dominique'a Wilkinsa :o Szok! I pomyśleć, że o takich osobach nic do tej pory nie wiedzieliśmy :( :x a ujawniają się tak późno i są niestety mało aktywni na Forum. Prosimy, nie chowajcie się z takimi kolekcjami :) tym bardziej, że Adam miał sporo ciekawych kart także na sprzedaż (z czego skorzystałem).
Sobota wieczór to oczywiście mecz. Przegrany przez ekipę Północy, ale to tylko dlatego, że brakowało mnie ;) :lol: Tym razem zadebiutowałem w roli fotoreportera :) Pamiętajcie o tym, kiedy będziecie podziwiać meczowe zdjęcia Iversona i Dansona - jam to nie chwaląc się sprawił ;) Zamiast mnie wzięli do ekipy Północy jakiegoś cieniasa, na którego wołali Kruszyna czy jakoś tak ;) Naprawdę był słaby, rzucał kur##mi i technika dostał :D
Niedzielny wyjazd to oczywiście najbardziej nielubiany moment. Łzawe ;) pożegnania, pakowanie się i myślenie, ile to czasu do następnego zlotu - czyli to, czego tygryski nie lubią najbardziej ;)
Ogólnie zlot udany, jak zwykle. Plusy te co zwykle, a minusy to w zasadzie tylko parszywa pogoda (z wyjątkiem połowy piątku padało niemal cały czas) i oczywiście brak case'a zlotowego - wszystko niezależne od nas. Podziękowania dla krakowskich organizatorów, szczególnie dla Łukasza i Mystaha za dobrą robotę, fajne pamiątki zlotowe i ogarnięcie hostelu. Ale także za wiele innych rzeczy i trzymanie ręki na pulsie ze wszystkim.
Kolejny zlot na 99,9 % w Poznaniu, głosów sprzeciwu raczej nie było. Tair będzie też powoli ogarniał temat Stowarzyszenia, myślę, że możemy Mu w tym pomóc i tym razem może coś z tego wyjdzie. Oby :)
Panowie, wrzucajcie fotki zlotowe i do zobaczenia w listopadzie. Ja za kilka dni zaprezentuję swoje zlotowe nabytki, czyli coś około 90 nowych kart Spurs. Niestety, karty Leszcza w swojej torbie nie znalazłem :(

Tim Duncan - 876 kart
David Robinson - 684 karty
Tony Parker - 493 karty
Manu Ginobili - 335 kart
Sean Elliott - 188 kart
Kawhi Leonard - 138 kart
Avery Johnson - 136 kart
George Gervin - 100 kart
Dennis Rodman - 64 karty

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 30 (100%)
Dla mnie każdy nasz zlot to wielkie przeżycie, przede wszystkim emocjonalne, dlatego by te kilka dni podsumować muszę najpierw trochę odpocząć i wszystko sobie na spokojnie w głowie poukładać. Zabierałem się do tego już wczoraj, ale dopiero dziś nadszedł odpowiedni czas by podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami związanymi z tym wydarzeniem.
Pozwolę sobie na zamieszczenie fotorelacji, choć zdaję sobie sprawę, że tym razem aparat nie był moim sprzymierzeńcem ;)

Zacząć należy oczywiście od początku. Dzięki temu, że w Naszym kraju mieliśmy święto i wolne w pracy, wyruszyliśmy w podróż z Kuszą z pochmurnego Wrocławia już w czwartek przed południem. Po drodze zgarnęliśmy Bobstera i jego tobołki ;) W drodze spotkała nas sroga ulewa, ale dość sprawnie i szybko dotarliśmy do słonecznego jeszcze wtedy Krakowa (ok. godz. 14). Po znalezieniu miejsca parkingowego na ulicy Rajskiej (to o tyle ważna informacja, że auto stało tam już nieruszane do końca wyjazdu - jak się okazało super miejscówka, choć parkometry nie były przyjazne... ) wraz z ŁukaszNkoo, który po nas wyszedł, udaliśmy się do Flamingo. Nie było łatwo, mimo naprawdę bliskiej odległości, bo Bobster jak zwykle zadbał o to, by każdy z kolekcjonerów mógł znaleźć wśród jego pakunków coś dla siebie ;) Po zakwaterowaniu zaczęło bardzo padać, więc czekając na przybycie kolejnych kolekcjonerów zaadoptowaliśmy się do chilloutroomu! Po pewnym czasie udaliśmy się w kilku grupkach na jedzonko. Tubylec MJG23 zabrał mnie i Brzózkę do knajpy "Gruzińskie Chaczapuri"... i naprawdę było warto. Późnym popołudniem w hostelu zaczęły się przeszukiwania kartonów i albumów z kartami. Problem był tylko jeden... brakowało kabla do PS3. Były różne kombinacje, próbowaliśmy nawet prosić o pomoc panią recepcjonistkę, ale usłyszałem: "Ja z kabelkami nie mam nic wspólnego" ;) Wieczorem, gdy większość już dotarła, wybraliśmy się dużą grupą do pubu, gdzie na hasło "NBA" można było nieco taniej spróbować wielu ciekawych rodzajów piwa. Był to świetny pomysł, taki rodzaj integracji z kilkoma nowymi osobami. W drodze powrotnej na bazę nie mogło zabraknąć zdrowego kebaba ;) Część z nas postanowiła spędzić dalszą część nocy z kartami, a kilka osób wybrało się na miasto. Trzeba tu podkreślić, że kamienica w której spaliśmy mieściła się jakieś 50m od rynku. Ulica Szewska przy której był hostel nie tylko znana jest właśnie ze świetnej lokalizacji, ale również z dużej ilości nocnych klubów... Dla śpiochów było trochę głośno, ale Bigicz, Laker, Koza, Mati i Leszczu nie narzekali ;) Podobno uskutecznialiśmy „Łomżing na kocingu”, cokolwiek to znaczy… Po powrocie nieliczni jeszcze na nas czekali (jak choćby MystaH) i rozmowom nie było końca.

W piątek szybka pobudka, bo ciężko pospać w 10-osobowym pokoju gdzie niektórzy drą japę już od 5 rano... Szybkie śniadanko w formie szwedzkiego stołu – super sprawa. Mały minus za pleśń w chlebie, ale cóż, trzeba uważać. Ładna pogoda tego dnia pozwoliła nam na zwiedzenie części Krakowa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na koniec wycieczki udaliśmy się nieco bliżej chmur
Obrazek

Piwko na tarasie z takim widokiem… bezcenne.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W drodze powrotnej rozdzieliliśmy się i znowu grupkami udaliśmy się na obiad,
Obrazek
Obrazek

część osób dała się namówić na specjały kuchni gruzińskiej i chyba nie żałowali ;)
Obrazek

Kilka obowiązkowych fotek przy okazji jedynego pogodnego dnia na krakowskim rynku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Później było otwieranie boxów,
Obrazek
Obrazek
Obrazek
zaczął działać „sklepik” Bobstera, a wieczorem po naprawdę pysznej kolacji u Tajwańca z Zo33 i Dansonem udaliśmy się na rynek, gdzie w ogródku piwnym przed sukiennicami rozmawialiśmy na tematy dotyczące zlotów i naszego forum!

W sobotę rano udaliśmy się taksówkami do klubu bilardowego PIK, gdzie odbyła się oficjalna część zlotu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tam jak zwykle było wiele wymian, możliwość zobaczenia kolekcji innych, pękło kilka boxów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
zrobiliśmy sobie fotki (być może do kart kolekcjonerskich), porozmawialiśmy o Stowarzyszeniu, ustaliliśmy miejsce kolejnego zlotu. Obecna była Pani Danuta z akcesoriami, otrzymaliśmy unikatową pamiątkę
Obrazek
a na koniec przyszło dosłownie kilka osób z zewnątrz.
W drodze powrotnej z Karolem,Goofym i Kuszą mieliśmy okazję wysłuchać niepowtarzalnych historii młodego krakowskiego taksiarza, min. O Jolce, pijanym Angolu czy gościu wychodzącym z nocnego klubu ;) Po krótkim odpoczynku udaliśmy się na mecz kolekcjonerów. Z powodu wąskiego składu i braku kluczowych graczy, w ekipie północy wystapił Shaq34 - MVP poprzedniego meczu. Spotkanie stało na niezłym poziomie i zakończyło się nieznacznym zwycięstwem Południa! MVP drużyny zwycięskiej został wybrany Tarpan (najstarszy z braci), a wśród przegranych na takie wyróżnienie zapracował Rookie LKJ23. Po spotkaniu odbył się 3-etapowy Game Used 3-Point Contest w którym wzięło udział 10 chętnych. W finale po dogrywce zwyciężył Kusza przed Leszczem. Dodatkowy rzut decydował także o trzecim miejscu. W tej rywalizacjiZo33 okazał się lepszy od Shaqa34.
Po meczu pękły ostatnie boxy, część ekipy udała się na rynek, a pozostali odpoczywali przy piwku i pojedynkach na konsoli.

Niedziela to już czas pożegnań…

Chciałem serdecznie podziękować i pogratulować organizatorom tego fantastycznego spotkania, przede wszystkim Łukaszowi i Marcinowi. Stworzyli oni naprawdę bardzo przyzwoite warunki do tego byśmy czuli się komfortowo i niczego nam nie brakowało w czasie pobytu w Krakowie. Kolejna świetna pamiątka to także zasługa Bobstera. Chłopaki postarali się o dyplomy za udział w meczu, a także nagrody indywidualne dla najlepszych. Nowością było prowadzenie naszego meczu przez profesjonalnych sędziów boiskowych i stolikowego, który kontrolował zegar i tablicę wyników – za to duży plus Panowie!

Oby kolejne zloty wyglądały podobnie!
Tradycyjnie w trakcie zlotu powstało kilka nowych ksywek, jak Gazgamel czy Pan Kleks ;)

Cieszę się, że po raz kolejny udało się nam spotkać w tak szerokim gronie (kilku stałych bywalców niestety zabrakło…). Budujące jest to, że pojawiło się kilka nowych twarzy, które od jakiegoś czasu udzielają się na forum. Był także Adam, o którym wspomniał już przedmówca, ze swoją imponującą kolekcją D. Wilkinsa, ale nie tylko! Widać, że zmiana forum nie wpłynęła na relację między nami i nadal chcemy się trzymać razem!
Do zobaczenia w Poznaniu!!!

Iverson i Laker, czekam na Wasze fotorelacje ;)

P.S. Taka krótka historyjka odnośnie tej mojej zagubionej karty... 2 tygodnie przed zlotem podczas koszenia trawy znalazłem telefon. Był to nowy aparat z kartą w środku. Dotarłem do właściciela i oddałem mu go. Kiedy chwilę pogadaliśmy, że nie często się takie coś zdarza, powiedziałem sąsiadowi, że gdybym Ja był w takiej sytuacji też liczyłbym na uczciwość ludzi. Nie sądziłem, że tak szybko będę świadkiem podobnej historii...

KEVIN GARNETT cards: 2501
1of1: 6
Auto: 27 (3 Auto/Floor, 4 Auto/Jersey, 3 Auto/Patch)
Ball: 9 (1 Ball/Jersey)
Floor: 31 (2 Floor/Jersey)
Jersey: 534 (Shorts, Warm-ups)
Patch: 58 (8 Patch/Jersey)
Shoe: 1

Last update 16.11.2018

Moderator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
lol jaka fotorelacja !!! musze przyznac po takim opisie az czlowiek zaluje ze go nie bylo na zlocie .. wszystko bylo widac zaplanowane perfekcyjnie tylko pogratulowac no i nie pozostaje nic innego jak zapowiedziec sie ze na kolejne zloty juz na pewno sie przyjedzie szczegolnie ze z tego co wyczytalem nastepne takie spotkanie w Poznaniu. jeszcze raz gratuluje organizatorom i pozdrawiam wszystkich zlotowiczow i zaluje ze mnie tam nie bylo!

Kenneth "MANIMAL" Faried Cards

12-13 Innovation Laser Cut Accomplishments 25/25
12-13 Flawless Greats 37/49
14-15 Immaculate Shadowbox 26/75
13-14 Immaculate Premium Patches 60/100
14-15 Select USA Tie Dye 28/40
14-15 Select GOLD Courtside 22/40

Awatar użytkownika

Świetna fotorelacja. Niestety nie mogłem pojechać na zlot do Krakowa ale mam nadzieje, że Poznań mnie nie ominie ;)

Więc zaczynam swoją relację w dwóch częściach ( z braku czasu i dużej ilości fotek :( ) A więc JEDZIEMY Z KOKSEM :D

CZĘŚĆ I ( podróż , hostel i zwiedzanie Krakowa :D )

XIV Zlot zacząłem od spotkania na dworcu we Włocławku, gdzie już czekali Laker i Piwo ,a po czasie dotarł do nas Rookie LKJ23 :lol:
Potem przyjechał pociąg i o 8:17 zaczęliśmy grubo ( oczywiście chodzi o karty :D ) , mieliśmy też towarzysza w przedziale jak go Piwo nazwał " Zemsta Frajerów " :lol:
Obrazek
Obrazek
Teraz czekamy na Brzózkę na dworcu w Zgierzu :) ( jak zwykle spóźniony ;) )
Obrazek
Obrazek
W końcu dotarł i ruszamy dalej :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Godzina 15 z kawałkiem i jesteśmy wreście na miejscu ,ale Kraków przywitał nas deszczowo :( i niestety musieliśmy przeczekać tą najgorszą ulewę w klatce jakiejś kamienicy :(
Obrazek
Obrazek
Po dotarciu do Hostelu i rozpakowaniu się wreście ruszyliśmy z LKJ23,Brzózką,Leszczem i MJG23 na miasto pozwiedzać i na jedzonko, ale pogoda nie dopisywała więc wróciliśmy z LKJ23 do hostelu :) , a w hostelu odpoczynek po podróży i wieczorne karciane szaleństwo czas zacząć :lol:
Obrazek
Slepik u Piwa :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Piątek zaczął się rano ,a nawet bardzo rano i niektórzy byli jeszcze wczorajsi :lol: zresztą sami zobaczcie :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rynek Krakowski nie był nam obcy więc czas zacząć zwiedzać Kraków :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Widok na Wawel :D
Obrazek
Karol i jego " Jagodowe Tiramisu "
Obrazek
Obrazek
I to już koniec wycieczki po Krakowie i powrót do Hostelu :D po drodze chłopacy puścili TotoLotka z myślą wygrania 4mln i przeznaczenia całej wygranej oczywiście na karty :lol:
Obrazek
Obrazek
No i wieczór spędzony w hostelu,a potem z Gorzowem na Rynku przy piwku :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

CZĘŚĆ II w wolnej chwili wrzucę :D miłego oglądania

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 26 (100%)
Zanim Iver dokończy swoją fotorelację, zrobię mały rzut oka na to co się działo z pozycji żółtodzioba jakim byłem! :D
Relacji z podróży nie ma co za bardzo opisywać chyba że mam wam opisać przejazd samochodem ulicami Krakowa ze Śródmieścia do Centrum! ;)
W hostelu przywitała mnie mała zgraja chłopów, a ponieważ był to mój pierwszy zlot, więc nie miałem pojęcia czego się mogę spodziewać i zjadła mnie mała trema. :| Pierwsze wrażenie dość ciekawe a chwilami irytujące, wyglądało to tak że chłopaki znają się jak łyse konie, a ja siedziałem jak kołek i ani me anie be. Ale szybki wypad do Carrefour expres po mały zastrzyk promili pozwolił chyba nie tylko mi się wyluzować! Z biegiem czasu zaczęło towarzystwo się rozrastać! Dawka procentów i długa podróż co niektórych spowodowała pogłębiającą się pustkę w żołądku, wiec w kilka osób urządziliśmy szybki wypad na jakieś żarełeczko. Ale tylko dwóch, Leszczu i Brzuzka dali się skusić na Gruzińskie Chaczapuri! Jakie było zdziwienie Brzozki gdy go zaprosili do środka restauracji, a on chciał coś zjeść smacznego ale na szybko. Jednak dał się namówić i chyba nie żałuje, bo przez dwa dni zachwalał placek z chaczapuri. Wieczorem odbyła się jeszcze degustacja piwa, a było w czym wybierać bo chyba aż 120 rodzaje złotego trunku :o . Po małej popijawie powrót do hostelu, a tam zlot się rozpoczął na dobre. Karty poszły w ruch, zostałem zaatakowany z każdej strony, co chwilę ktoś nacierał i zarzucał mnie kartami Chicago Bulls. Oj było, było w czym wybierać! Tylko hajsu mało było u mnie! Chłopaki otworzyli kilak boxów, no ale tym razem szczęścia nie było i nie wyciągnęli żadnych hitów. :( Ale zabawa przednia i admosfera zarąbista, zabrakło tylko playa do grania, a raczej sprawnego telewizora. I tak do późnych godzin nocnych, a noc była pełna wrażeń i czadowego powietrza, w dosłownym znaczeniu tego słowa. :lol:
Piątek zaczął się od tzw. śniadania ze spleśniałym chlebem. Następnie wypada na małe zwiedzanie Rynku Krakowskiego i spacer na Wawel. Udawanie wycieczki zagranicznej szybko się skończyło, gdy ruszył temat Smoleńska! :evil: Zwiedzanie tarasu, a raczej gościńca wawelskiego i szybki rzut oka na Wisłę z murów wawelskich. Piwo spotkał swojego brata - wrażenie bezcenne, a Brzozka próbował się załapać na rejs Wisłą z kilkoma paniami, ale żadna nie chciała z nim popłynąć :lol: ! Oj chłop się załamał! Następnie przyszła pora na małe piwko, które spożywaliśmy na tarasie Jubilatu, z widokiem na panoramę Krakowa. Nie mogę pominąć zamówionego przez Karola Tiramisu, czym wzbudził niezły ubaw. Na Chaczapuri w ramach obiadu tym razem dało się namówić więcej osób i chyba oni też nie żałują. W hostelu wróciliśmy do tego po co wszyscy przyjechaliśmy, czyli do kart. Byłem w niezłym szoku i pełen podziwu dla niektórych kolekcji jakie miałem możliwości oglądać :shock: . I tak minął piątek w moim wykonaniu. Niestety nie dane mi było spędzić całego czasu na zlocie, z powodu uroczystości na jaką byłem zaproszony wraz z żoną i musiałem się zwijać do domu. :cry:
Sobotni główny zlot, był dla nie już formą rekreacji i możliwością dokładnego przyjrzenia się wszystkich przywiezionych kolekcji i poznania kolejnych maniaków karcianych. Udało mi się zdobyć jeszcze kilka niezłych kart do kolekcji, zrobić małe zaopatrzenie w asortyment u pani Danuty, i trzeba było się zwijać na Ślub i Wesele! Oj oberwało mi się w domu. Było już po 14-tej gdy wpadłem na house a ślub był o 15-tej. No cóż nie wyrobiliśmy się i przyjechaliśmy ostatni do kościoła.

Mimo ze nie było mi dane spędzić całego zlotu z wami i wczuć się w atmosferę, poznać wszystkich lepiej, zagrać meczyku, no i chyba największa bolączka dla mnie brak Case zlotowego (mam nadzieję że się pojawi na dniach) uważam że było naprawdę zarąbiście. Jestem pod wrażeniem waszych kolekcji, wiem ze to nie wszystko co mieliście do pokazania, bo słyszałem rożne opowieści co to niektórzy mają w domu. Mam nadzieję że będzie mi dane pojawić się na kolejnym zlocie, nie mając już żadnych ograniczeń czasowych i z większym wkładem finansowym. Poznałem naprawdę sporo fajnych gości Mystah, LukaszNkoo, Brzozka, Leszczu, Piwo, Karol, Zo, Shaq, Iverson, Lkj23, Czesław,Bobster i wielu innych (sorry że wszystkich nie wymienię bo pozapominałem jakie kto ma ksywki).

26 base-insert / 11 jersey/ 6 patch/ 22 auto/ 1 auto shoe/ 1 auto patch/ 5 auto jersey/ 2 auto jersey ball

Chicago Bulls - 2834
Obrazek

Administrator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 10 (100%)
Witam. Kolejny zlot w Krakowie i jak zwykle sporo plusów oraz kilka małych minusów zlotowych ( nie wpływających w dużym stopniu na super zabawę zlotową). W srode wieczorem zawitałem do Wrocławia, gdzie Kamil( aka Goofy) przyjął mnie wodą i solą hehe. Pierwsze wymianki kart, gadanie o kartach do pózna z pozostałymi maniakami na skypie( piwo,czesław,shaqu) coraz bardziej mnie nakręciło na XIV zlocik kolekcjonerów kart nba. W czwartek rano zjawił sie kusza z leszczem i wyruszyliśmy do krakowa. Pogoda była masakryczna ( jakis pech zlotowy, gdy jechałem ostatnio na zlot do Krakowa, była powódz i cały czas lało). Do Krakowa bardzo szybko dojechaliśmy dzięki super mapce Grześka ( Leszcza). Po południu w hostelu zameldowało się juz kilka ekip z całej POlski i rozpoczął się mały szał zlotowy( obecnie jeszcze bez kart). Denna pogoda nie pozwalała na zwiedzanie Krakowa, więc skupiłem się kartach Piwa, gdzie jak zwykle zabrał ich całe multum i wyprzedaż kręciła się 24h na dobę. Piątek rano załapałem się na super śniadanie ( kto wstał wcześnie to miał farta) i dalszy szał zlotowy . W piątek wieczorem wpadła ekipa z Gorzowa i jak to pisał Karol, najgłośniejszy człowiek w Polsce SIR AIR MUtti i jego ciesząca sie morda od ucha do ucha. W sobotę rano udaliśmy się na sale zlotową, gdzie byłem w lekkim szoku. Nie pamiętam kiedy główny dzień zlotu był tak oblegany przez kolekcjonerów. Wszyscy kolekcjonerzy byli bardzo zaangażowani w zlot. Pojawiło się kilka nowych twarzy, co mnie bardzo cieszy, gdyż nasze grono się powiększa. Panowie rośniemy w siłę,jest to bardzo ważne dla naszego grona. Ciekawym wydarzeniem sobotniego dnia okazał się temat stowarzyszenia.( Temat ten z Czesławem poruszymy na dniach w nowym temacie, więc proszę o trochę cierpliwości). Cieszę się bardzo że pamiątka zlotowa się bardzo wszystkim podoba. Łukasz z Marcinem stworzyli fajny projekt, który zajął mi sporo czasu w wypalaniu w drewnie. Dzięki zo33 mamy super logomana i obecnie brakuje tylko podpisu Marcina Gortata. Mam nadzieje ze w niedalekiej przyszłości uda nam się zdobyć auto na zlotowej karcie. Można pisać tutaj godzinami o całym zlocie, jednak ledwo żyje ( przeziębienie) wiec w kilku plusach i minusach zakończę moją relację zlotową.

Plusy zlotu:
-super lokalizacja hostelu, hostel oceniam 9 na 10
- Piękne miasto do zwiedzania
- wspólne wyjście na miasto ( czego zabrakło np we Wrocławiu , ale nadrobimy to następnym razem)
- Główny dzien zlotowy ukazał piękno naszego hobby.( mase super kolekcji kart nba)
- Super sala zlotowa ( na początku nie byłem do niej przekonany , jednak po rozłożeniu blatów dało to super efekt gdzie mieliśmy mase miejsca na karty)
- prucie boxów. Szkoda że nie było jakis mega hitów ale nie zawsze się trafia golda z jednej paczki prizma.
- mase wymian itp
+++++ dużo dużo więcej

Minusy zlotu;

-Lipna pogoda, ale co zrobić nie nasza wina.
- Mega zrypany przeciąg w hostelu i kaloryfery odkręcone na maxa .,...yyy teraz jestm chory
- Troche małe pokoje, gdzie Shaqu ledwo sie mieścił.

To tyle.

Pozdrawiam

SPRAWDZ MOJE KARTY NA SPRZEDAZ:

viewtopic.php?f=118&t=54441
http://www.bobstercardsworld.pl/
http://s1257.photobucket.com/user/rumak ... t=3&page=1

Awatar użytkownika

Wrzucę swoje zdjęcia. Przepraszam, że nie poukładane, ale w pracy nie mam czasu :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika

Iverson nie śpij, dawaj dalej :)

Awatar użytkownika

panMaks pisze:

Dokładnie chcemy więcej zdjęć :P

Bigicz pisze:
panMaks pisze:

Dokładnie chcemy więcej zdjęć :P

Bigi a gdzie nasze zdjęcia z mimem ?

Awatar użytkownika

Panowie, wrzucajcie, co tam jeszcze macie u siebie. Już ponad 2 tygodnie od końca zlotu :) Laker miał zdjęcia, Danson też powinien mieć fotki z meczu w kosza. Bronek chyba miał aparat, grupowej fotki na sali też chyba jak dotąd nie ma. Czekamy :)

Tim Duncan - 876 kart
Tony Parker - 493 karty
Manu Ginobili - 335 kart
Sean Elliott - 188 kart
Kawhi Leonard - 138 kart
Avery Johnson - 136 kart
George Gervin - 100 kart
Dennis Rodman - 64 karty

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 26 (100%)
Przyłączam się do prośby ;) . No i dawać te relacje z boxów/case. Boxów było 12 a raptem 3 relacja mamy. Takie żeście hity chłopaki trafili ze nie chcecie się pochwalić :|

26 base-insert / 11 jersey/ 6 patch/ 22 auto/ 1 auto shoe/ 1 auto patch/ 5 auto jersey/ 2 auto jersey ball

Chicago Bulls - 2834
Obrazek

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 1 (100%)
Witam Szanownych...
Niestety, jestem dopiero ktorys z kolei w relacji ale chetnie podziele sie z Wami swoimi spostrzezeniami na temat zlotu.
Nie bylo zle - przeciwnie, bylo wybornie ! Teraz juz rozumiem, dlatego dla wielu z Was Krakow byl tym, idealnym miastem
na kolejny zlot. Niestety, nie mialem mozliwosci uczestniczyc w poprzednim, w Krakowie, stad zupelnie nie czulem tamtejszej
atmosfery. Emocje juz dawno opadly, ale osobiscie wlasnie ten zlot najbardziej mi sie podobal, czulem sie najbardziej komfortowo.
Byl Gdansk, ktory byl moim debiutanckim zlocikiem, byl Gorzow - mnostwo atrakcji, byl Wroclaw, cos zupelnie innego, ale to bylo to.
Wszystko zaliczam do kategorii " na plus ": nocleg, miasto, atmosfera, wspolny wypad na miasto ( nie zawsze sie udawalo ), pamiatka - jest mega!, pojawienie sie nowych twarzy, chociazby piatek, o sobocie nie mam co wspominac, pojawia sie Adam na zlocie, z naprawde zacna kolekcja kart Dominique Willkins`a i mnostem kart na handelek, super
Jedyny mankament, pogoda, ktora niestety dawala sie we znaki, ale i tak dalismy rade ;]
Za prace, jaka nasi Krakowscy koledzy wniesli w to, aby wszystko bylo dopiete na ostatni guzik, osobiscie, chcialbym serdecznie podziekowac,
bo moim zdaniem tak wlasnie bylo.
W strone DO jechalo sie super, komfortowo, bomba, niestety w strone powrotna ***** no nie ogarnialem za nic, nie dawalem rady, takze ciesze sie tylko, ze nie ma zadnych zdjec i nie powiem, bo troche mnie dziwi skad u kolegow w drodze powrotnej tyle energii patrzac po fotkach :D
Pozdrawiam panowie, do nastepnego !

Ponizej ktorka fotorelacja, wybralem kilka moim zdaniem sensowniejszych fotek. Enjoy guys !

Piatkowy poranek jeszcze przed wyjsciem do miasta

Piwo, ewidentnie slaby orient ;]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Spacer kolekcjonera :) po Krakowskim rynku, tym sposobem ruszylismy na Wawel..
Obrazek

Tak, to wlasnie my ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Punkt docelowy, jak widac zostal osiagniety, w drodze na Wawel...
Obrazek

Obrazek

Przepraszam tak jakis fake? Czy nadal sadzicie, ze case nie dojechal? Case byl, tylko kierowcy nie bylo ;)
Obrazek

WTF Brzozka? :D Jestes almighty :D:D:D
Obrazek

Nie pamietam faktycznej nazwy tej restauracji, ale po minie widac, ze sie podobalo :) Widok super...
Obrazek

Jest Karol, jest impreza :) Znowu nas zaskoczyl :)
Obrazek

Super knajpka, jak dla mnie z super zarelkiem. Po prostu cos innego. 7 wyglodnialych karciarzy, ktorzy pewnie rozmawiali o kartach :D:D
Obrazek

Obrazek

Po powrocie...
Obrazek

Wie ktos, co zbiera ten gosc w kapeluszu? :)
Obrazek

Kolejny boxik
Obrazek

Piatkowy wypad, dojezdza ekipa z Gorzowa, jesesmy niemal w komplecie... super
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sobota, przygotowania, main event

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Te karte zawsze chetnie ogladam, gdzie tylko sie pojawia..
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczywiscie byl i boxik

Obrazek

Grupowa foteczka

Obrazek

Wspolna debata

Obrazek

O co tutaj chodzi? Ano chodzi tutaj o to, ze Karol juz na zlocie dawal Ostrogom 20% na zdobycie kolejnego pierscienia :D
Obrazek

Mecz, niech to szlag, znowu becki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie mozna tego jakos ocenzurowac? :D
Obrazek

Obrazek

I tym oto akcentem zegnam sie z Panstwem :D

Obrazek

THE END :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika

No i to się nazywa konkretna relacja :lol: są nawet krótkie opisy sytuacji, czyli wszystko tak, jak być powinno. Dzięki za wrzutkę :) Zdjęcia z meczu (mojego autorstwa) może nie wyszły idealnie, ale za to są bardzo dynamiczne, no i niektóre robione z poziomu (prawie) obręczy ;) Ostatnie zdjęcie z alkoholizującym się miśkiem chyba najlepsze :twisted:
Panowie, czekamy wciąż na resztę zdjęć. Jedna strona zdjęć i komentarzy to rzeczywiście jakiś żart. Nie chcę się spinać, ale to prawda, że na poprzednich zlotach było tego przynajmniej ze 4 - 5 stron relacji i komentarzy :)

Tim Duncan - 876 kart
Tony Parker - 493 karty
Manu Ginobili - 335 kart
Sean Elliott - 188 kart
Kawhi Leonard - 138 kart
Avery Johnson - 136 kart
George Gervin - 100 kart
Dennis Rodman - 64 karty

Administrator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 4 (100%)
Po zdanej sesji nadszedł czas i na moją relację :D
W czwartek najpierw razem z Shaqiem zajechaliśmy do Goofiego, gdzie przeglądnęliśmy jego trójki i Rodmany po czym udaliśmy się do KRK po drodze zabierając Zo i jego skrzyne Sprytnego Zbysia, kto był w 3ęsinie ten wie co to za napój Bogów :D
Do Krakowa dojechalismy koło 18,19, szybkie wypakowanie i poszliśmy do pijalni piwa, gdzie nie mogłem się nadziwić, że Karol zamawiał Bondowskie drinki :shock: 8-) Dabl oł sewen ? :lol: :lol:
Później, po dotarciu do Hotelu otworzyłem Boxa Topps Murad 08-09 - recap już sie wrzuca na yutuba i za chwile będzie dostępny :D
Niestety nie zawsze może być super z boxami, ale frajda zawsze jest. Brzózka i jego polskie zagadywanie do azjatyckich koleżanek mistrzowskie ! Ciągle siedzi mi w głowie NO SIAD :lol: :lol: :lol:
W piątek była wycieczka i chyba najsławniejsze na świecie Tiramizu ! Gdy Karol je dostał posypały się takie teksty, że mało co nie udławiłem się ze śmiechu. Później obiad w Harakiri, tzn, tej gruzińskiej knajpy :d A dlaczego Harakiri ? Piwo, tzn Gasgamel nie zdążył dobrze pogryźć a już biegł sprintem na Hostelowy kibel :D :D :D
Później przyjechał Gorzów, dyskusja o kartach na rynku, kolejne karty boxy i salwy śmiechu.
Sobota, niestety mocno deszczowa, ale nie przeszkodziło to w super atmosferze na sali, jak i podczas meczyku kolekcjonerów :D Mimo transferu Shaqa do ekipy północy i występu LKJ'a23 udało nam się wygrać, dzięki zespołowej grze i twardej obronie :D

Następny Zlot organizuję Ja, Marcin - MT19 i Zo33 w Poznaniu, także bądźcie gotowi, bo starmy się, żeby XV był Epicki ! Zresztą termin już też jest inny niż zwykle :D
Pojawił się temat Stowarzyszenia, więcej informacji na dniach dosłownie, bo jeszcze raz sorry Panowie, ale byłem strasznie zabiegany przez ostatnie 3 tygodnie.
Może dzisiaj/ ew. weekend wznowię temat z boxami także zapraszam do lektury :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.